Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Základná škola, Slovenských partizánov 1133/53, 017 01 Považská Bystrica

Oznamy

Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% dane z príjmu za rok 2017

Milí rodičia a priatelia školy.vyhlasenie

Poteší nás, ak v tomto roku rozhodnete podporiť vzdelávanie a rozvojové aktivity v našej škole. OZ Rodičia a priatelia ZŠ Slovenských partizánov sú zaregistrovaným a oprávneným subjektom, o čom sa môžete presvedčiť na www.notar.sk zadaním IČO: 421 41 940.

Podrobnosti o poukázaní 2% nájdete tu               tlačivo 2%

Za podporu srdečne ďakujeme.

                                                                    PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Pozvánka na zasadnutie triednych dôverníkov

Zasadnutie triednych dôverníkov sa uskutoční v Utorok 23.01.2018 o 16,00 hod. v multimediálnej učebni školy.

 

                                                                   PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Konzultácie

Dňa 9.1. 2018 sa uskutoční konzultačný deň v čase od 15,00 do 17,00 hod. pre rodičov žiakov 2. stupňa. V uvedenom čase môžete komunikovať s vyučujúcimi konkrétnych predmetov. Rozpis bude zverejnený v škole v utorok.


 

Poďakovanie

Milí rodičia, pedagogickí zamestnanci, žiaci. Prijmite moje poďakovanie za prípravu a realizáciu  vianočných trhov v našej škole.
V novom roku Vám želám veľa zdravia, životného optimizmu a radostných chvíľ  v škole, v rodine, s priateľmi.

                                                                      PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Majstri Slovenska vo vybíjanej

S radosťou oznamujeme, že naši žiaci pod vedením Mgr. Zuzany Žídzikovej zvíťazili vo finále vybíjanej v kategórii mladších žiakov . Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

 


 

Vianočné trhy

Milí rodičia, starí rodičia a priatelia našej školy, srdečne Vás pozývame christmas-bells-10997512.jpgdňa 20.12. 2017 na tradičné Vianočné trhy, ktoré sa budú konať na prízemí v pavilónoch A a B v čase od 8.30 do 11.00.Príďte podporiť vaše deti a zároveň našu školu. Tešíme sa na Vás a vopred ďakujeme za pomoc pri pečení a zhotovovaní výrobkov do vianočných stánkov.


 

Oznam pre rodičov detí

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica, odbor sociálnych vecí a rodiny žiada rodičov detí, aby si prišli vyzdvihnúť tlačivá na posúdenie príjmu alebo potvrdenie o poberaní dávky v hmotnej núdzi na ÚPSVaR Považská Bystrica (2.poschodie, č. dv. 208) v termíne od 11.12.2017 do 10.01.2018.

Doklady z ÚPSVaR musia rodičia odovzdať do 10.01.2018 na Mestskom úrade, ekonomickom odbore, č. dv. 320.

V prípade, že rodičia nepredložia uvedené potvrdenia do stanoveného termínu, nebude im poskytnutá dotácia na stravu pre deti na mesiac február 2018.


 

Rodičovské združenie

Vážení rodičia deviatakov, pozývame Vás na rodičovské združenie s výchovnou poradkyňou školy za účelom informovanosti o možnostiach štúdia na stredných školách. Pre rodičov 9.DC triedy sa stretnutie uskutoční 27.11.2017 o 16.00 hod . v multimediálnej učebni školy. 

Pre rodičov 9.AB triedy 29.11.2017 , tiež o 16.00 hod. v rovnakej učebni.


 

Plenárne a triedne ZRŠ

Vážení rodičia, pozývame Vás na Plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční 11.09.2017 o 15:30 v herni ŠKD. Po jeho skončení sa uskutoční triedne rodičovské združenie.

                                                                      PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Slávnostné otvorenie šk. roka 2017/2018

Slávnostné otvorenie školského roka 2017/2018 pre všetkých žiakov sa uskutoční 

                    4. septembra 2017 v pondelok o 9:00 za pavilónom B.

V prípade nepriaznivého počasia sa stretneme v jednotlivých triedach. Rodičom prvákov poskytnú potrebné informácie triedne pani učiteľky. Tešíme sa na Vás :-)

Obed bude vydávaný v dobe od 10:00 do 12:00 hod. 


 

Slávnostné ukončenie školského roka 2016/2017

Vždy je to tak: v septembri sa zdá nový školský rok nekonečne dlhý, ale v júni si povieme, ako rýchlo prešiel. 
Žiaci a učitelia sa s uplynulým školským rokom rozlúčia v piatok, 30.júna o 9.00 hod. v priestoroch areálu školy (za pavilónom B). Brány školy sa žiakom  otvoria posledný krát, aby si pred letnými prázdninami vypočuli pár slov od riaditeľky PaedDr. Ivety Štiborovej. 
Bodkou za školským rokom bude odovzdanie koncoročných vysvedčení, ktoré niektorých žiakov potešia a iných snáď prinútia k lepším výsledkom v novom školskom roku 2017/2018. 


Dvojmesačné letné prázdniny sa oficiálne začínajú v pondelok 3.júla a potrvajú do 1.9. 2017. Všetkým žiakom prajeme príjemné prežitie letných prázdnin. 

Školské vyučovanie v novom školskom roku 2017/2018 začne 4. septembra 2017 t.j. v pondelok. 


 

Pozvánka na Školskú akadémiu 2017

Školská akadémia


 

Oznam pre rodičov - Beh nádeje 10.6.2017

Srdečne Vás pozývame na 4.ročník podujatia Beh Nádeje dňa 10. 6. 2017. Svojou účasťou by ste pomohli škole zvíťaziť. Víťazná škola dostane "Pohár Behu nádeje" A finančnú prémiu od sponzorov, ktorú by naša škola použila na vybudovanie multifunkčného ihriska. Poplatok za žiaka: 2eur. Poplatok za rodiča: 10 eur. V prípade záujmu odovzdajte návratku triednej pani učiteľka, aby sme mohli vypracovať štartovaciu listinu. Info: 5.ZŠ J.Jurkovičová, Z.Židziková a L.Péliová.


 

Deň otvorených dverí na "Päťke"

Deň otvorených dveríPozývame všetkých veľkých i malých v stredu 22. marca na návštevu našej školy. Čakajú na vás školská cukráreň, chemické pokusy, tvorivé dielne a roboty. V čase od 8.00 do 11.00 si môžete prezrieť priestory školy, učebne, vyučovanie, stretnúť sa s pani učiteľkami, ktoré rady zodpovedia na vaše otázky. V čase od 14.00 do 15.30 si môžete prezrieť náš školský klub detí OSKARKO a priestory školy.

Tešíme sa na Vás.


 

ZŠ Slovenských partizánov obsadila 3.miesto v rámci Slovenska v hodnotení kvality škol podľa INEKA

Agentúra Ineko opäť zostavila rebríčky NAJ, NAJ, NAJ škôl na Slovensku. Nové rebríčky súvisia s doplnením aktuálnych údajov za viacero sledovaných ukazovateľov na portál skoly.ineko.sk. Podľa dosiahnutých výsledkov našich žiakov sme obhájili neuveriteľné TRETIE miesto. Takéto skvelé umiestnenie ukazuje, že naša škola má nielen skvelých žiakov, ale aj kvalitných učiteľov a vedenie školy. čítajte viac..., +viac ...


 

Úspešný projekt na „Päťke“

chodníkV mesiacoch apríl – október sme v škole realizovali projekt Bezpečne pre zdravie v súlade s prírodou, aj vďaka finančnej podpore nadácie Pontis, z nadačného fondu Mobis. Podarilo sa nám získať 6000,- EUR.Hlavným cieľom projektu bolo zlepšenie životného prostredia v areáli školy a blízkom okolí. Podarilo sa nám zvýšiť bezpečnosť detí a členov komunity.  Doplnili sme  chýbajúce zábradlia, vysadili lipy veľkolisté, nektárodajné a peľodajné rastliny. Za najväčší prínos považujeme vybudovania chodníka so schodami, ktorý si nielen deti, ale rodičia veľmi pochvaľujú. viac...

       PaedDr. Iveta Štiborová, riad. školy


 

Elektronická žiacka knižka

Vážení rodičia, od septembra 2016 spúšťame projekt elektronickej žiackej knižky. Údaje budú priebežne aktualizované. Bližšie informácie sú k dispozícii u triednych učiteľov. Ďakujeme za trpezlivosť.


 

Ponuka krúžkov šk. roka 2016/2017

Vážení rodičia,
naša škola pripravila pre Vás pestrú ponuku  záujmovej činnosti. Vaše dieťa si môže uplatniť vzdelávací poukaz vydaný školou na ľubovoľný krúžok.  V prípade Vášho záujmu je potrebné vzdelávací poukaz vrátiť triednemu učiteľovi do 16.9. 2016.

ponuka krúžkov šk.roka 2016/2017


 

Cena riaditeľky školy

Na našej škole je tradíciou, že žiaci, ktorí sa zúčastnili na súťažiach a úspešne reprezentovali našu školu sú ocenení a zároveň sa každoročne udeľuje Cena riaditeľky školy. V školskom roku 2015/2016 boli ocenení títo žiaci: Eduard Mrug zo 6.D, Matúš Papšo z 8.D a Mária Mičeková z 9.D triedy. 


 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 19.2.2018

meniny má: Vlasta

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka