Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

1. miesto na krajskom kole vo vybíjanej (7)

Predvianočná atmosféra na gitarovom krúžku (1)

Skype-a-thon alebo maratón v Skype (4)

Okresné kolo technickej olympiády. (3)

Prednáška o anorexii (2)

Bezpečne na sociálnych sieťach (3)

Regionálne kolo vo vybíjanej (5)

Imatrikulácia (20)

Mladý obchoďák (5)

Duševné zdravie (1)

Okresné kolo v stolnom tenise žiakov (6)

Exkurzia do Bratislavy (18)

Okresné kolo vo vybíjanej (6)

Výbíjaná a prehadzovaná (5)

Jesenné aranžovanie v 5.A. (2)

Plán aktivít 13.11.-16.11.2017 (1)

Turnaj (10)

Exkurzia Mochovce (9)

Štefánik známy- neznámy (11)

Záložka do knihy (6)

Práca a zábava v školskej záhrade (1)

NA "PAŤKE" JE VESELO (20)

Výstava železníc (3)

Terchová (9)

Netradičná hodina ruštiny (6)

Bábkové divadlo (3)

Október- Mesiac úcty k starším a deň jablka (34)

Učitelia na hrade (10)

Exkurzia - Cern, Švajčiarsko (1)

Okresné kolo v cezpoľnom behu (3)

Exkurzia LM: Noc výskumníkov (5)

Rozvrh krúžkovej činnosti 2017/2018 (1)

Otvorenie školského roka 2017/2018 (12)

Rekonštrukcia okien (16)

Rekonštrukcia telocvične (6)

Maľovanie (8)

Nový školský nábytok (1)

Nová školská kuchynka (4)

Starostlivosť o areál (8)

Ukončenie školského roka 2016/2017 (24)

Míľa pre mamu 2017 (5)

Gitaristky 2016 (1)

Míľa pre mamu 2015 (5)

Školská akadémia 2017 (1)

Supertrieda 2017 (4)

Výlet na hrad Červený Kameň a do jaskyne Driny 4.ročník (16)

Majstrovstvá okresu v atletike 2017 (2)

Futbal mladších žiakov (1)

Návšteva firmy Danfoss Power Solutions (4)

Návšteva mestského úradu (4)

Bezpečný FB (3)

Mladý remeselník 2017 (4)

Naše deti - dobrovoľníci (12)

Deň Zeme - 4.ročník (12)

Deň Zeme - 3.ročník (4)

Deň Zeme - 2.ročník (4)

Deň Zeme - 1.ročník (12)

Bratislavské pele-mele (12)

Noc s Andersenom 2017 - 4.B (23)

Marec Mesiac knihy na 1. stupni (23)

Aktivity k mesiacu knihy na 2. stupni (12)

Marec Mesiac knihy 9.D (16)

Beseda so spisovateľkou Helenou Ďurišovou (20)

Deň vody (7)

Deň otvorených dverí 2017 (26)

Okresné kolo považskobystrická latka (1)

Školská latka (4)

Diplomy olympiáda v anglickom jazyku (3)

Beseda o trestnom práve (3)

Druhý lyžiarsky kurz v horskom stredisku KĽAK (8)

Netradičný deň v maskách (24)

Rýchlokurz 1.pomoci (7)

Prvý výrobok (4)

Prevencia fajčenia (3)

Lyžiarsky kurz na Donovaloch (19)

Exkurzia v strojárskom podniku (3)

Školské kolo Pytagoriády (2)

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku (2)

Vianočné tvorivé dielne 4.D (2)

Technická olympiáda (4)

Lego na kolesách (6)

Adventný čas s bylinkami (7)

Divadelné predstavenie v Žiline (3)

Čítanie pod lampou – – oslava Medzinárodného dňa školských knižníc (8)

Projekt: Záložka do knihy spája školy: Čítam, čítaš, čítame (16)

Exkurzia BRATISLAVA (12)

Jesenné tvorivé dielne (11)

Majstrovstvá okresu v stolnom tenise (3)

Týždeň vedy a techniky (5)

Exkurzia Ostrava (12)

Terorizmus, migrácia vo svete (4)

Mentálna anorexia (2)

Deň jablka 2016 (4)

Tekvice parádnice (4)

Naši žiaci navštívili Zoo Ostrava (6)

Jeseň v školskej záhrade (3)

Úspešný projekt na „Päťke“ (4)

Elektronická žiacka knižka (1)

Ponuka krúžkov šk. roka 2016/2017 2.stupeň (1)

Ponuka krúžkov šk. roka 2016/2017 (1)

Slávnostné ukončenie školského roka 2015/2016 (12)

Plavecký výcvik - 6. ročník (6)

Aj takto môže vyzerať teoretická časť branného cvičenia (12)

Olympiáda základných škôl (12)

Mladý remeselník 2016 (3)

Súťaž - Čo vieš o hviezdach? (1)

Exkurzia v Piešťanoch (5)

Netradičné vyučovanie prírodovedy (6)

Majstrovstvá kraja v atletike (1)

Exkurzia v Lednických Rovniach (7)

Exkurzia na Mestský úrad v Považskej Bystrici (14)

Beseda o terorizme 8.D (6)

Vedecké konferencie 2016 (40)

S knihou ku zdraviu (6)

Majstrovstvá okresu v atletike 2016 (1)

Starostlivosť o areál školy (12)

Náš areál a krása školskej skalky (10)

Míľa pre mamu 2016 (6)

Deň Zeme - módna prehliadka 2016 (16)

Zápis budúcich prvákov (6)

RoboCup 2016 (2)

Deň Zeme 9.C (4)

Deň Zeme 9.A (8)

Deň Zeme 8.D (12)

Deň Zeme 7.ročník (15)

Deň Zeme 6.D (4)

Deň Zeme 5. a 6. ročník (4)

Deň Zeme 2016 (16)

Vystúpenia v MŠ (8)

Slávik Slovenska 2016 (2)

Ekojarmok 2016 (12)

Exkurzia do púchovského Continentalu (3)

Rozprávkové javisko – krajská prehliadka (3)

Prameň života (12)

Návšteva Vlastivedného múzea 3.D (7)

Noc s Andersenom v Považskej knižnici (23)

HRAvo s Osmijankom (20)

Okresná súťaž v skoku do výšky " Považskobystrická latka " (3)

Okresná súťaž vo vybíjanej mladších žiačok (4)

Tvorivé dielne na Päťke (6)

Návšteva Vlastivedného múzea (4)

Deň otvorených dverí na päťke (18)

A opäť zruční piataci (6)

Hviezdoslavov Kubín 2016 (12)

Rýchlokurz 1. pomoci (8)

Zručný piatak (16)

Lyžiarsky výcvik - Kľak (16)

Pomoc pri výbere strednej školy (6)

Návšteva praktického vyučovania v SPŠ (3)

Vianočné tvorivé dielne 2.B a 2.C (4)

Exkurzia v kúpeľoch Nimnica (8)

Vianočné trhy 2015 (12)

Donovaly-lyžiarsky výcvik (8)

MŠ Lánska na päťke (8)

Tvorivé dielne - Opäť je tu čas Adventu a netrpezlivého čakania na Vianoce (6)

Imatrikulácia prvákov 2015 (24)

Hodina techniky inak (4)

Nadčasový Ľudovít Štúr (6)

Deň jazykov 30.11.2015 (27)

Tvorivé dielne (7)

Ochutnávka ovocia (4)

Plavecký výcvik 2015 (13)

Turnaj v prehadzovanej (6)

Preventívny deň - 7. ročník (8)

Hodina dejepisu v 7. Ročníku – Tvorba historického prameňa z Veľkej Moravy (20)

Turnaj vo vybíjanej (4)

Hrdina remesla (7)

Knižnica nás spája (12)

Vedecká cukráreň (12)

Deň jablka 2015 (6)

Jesenné aranžovanie (6)

Prepojenie teórie s praxou (3)

Úspechy v okresnom kole cezpoľného behu (3)

Beseda na tému Duševné zdravie (4)

Prírodovedná exkurzia 6.D (6)

Pele-mele v záhrade (6)

Noc výskumníkov 2015 (12)

ENVIROMENTÁLNY POBYT (12)

Premeny školy (14)

Otvorenie šk. roka 2015/2016 (20)

Prázdninový jazykový deň (12)

Slávnostné ukončenie školského roka 2014/2015 (24)

Tri dni v raji (25. 6. – 27. 6.) (16)

Výlet do Krajského planetária v Žiari nad Hronom (4)

Úspech SUPERTRIED (16)

Päťka vyrazila do prírody (8)

Vláčikom sa odviezli do ďalekých Košíc (16)

Na päťke sa oceňovalo... (20)

AJ NAŠI ŽIACI NA VEĽKOM MAKSIHRANÍ (7)

Výlet 9.D do Žiliny (4)

Školský výlet do Trenčína (8)

Vytúžený koncoročný výlet 9.A (8)

Dni mesta - odmeňovanie najúspešnejších žiakov (6)

Olympiáda 1. a 2. ročníka (8)

Výlet na Kysuce - 5.A, 5.D a 6.B (12)

PANGEA matematická súťaž (1)

SUPERTRIEDA v ŠKD (8)

Športová olympiáda (4)

Beh Nádeje (5)

Rozlúčka žiakov 4. ročníka s triednymi učiteľkami (20)

Výlet do Zuberca (16)

Olympiáda hviezdičiek a nádejí (16)

Plavecký výcvik 6. ročník (4)

Majstrovstvá kraja v skoku do výšky (1)

Mladý remeselník (3)

Exkurzia Arborétum Mlyňany (20)

Medzinárodný deň detí (24)

Výstava historických predmetov (6)

Celoslovenská literárna súťaž TATARKOV PLEVNÍK (3)

Školská akadémia 2015 (31)

Kurz grafomotoriky - práca detí s interaktívnou tabuľou (12)

Chlapský deň 2015 (36)

Turnaj vo vybíjanej 3. a 4. ročník (9)

Súdne pojednávanie (1)

Športovo-zábavné popoludnie 6.D (9)

Návšteva finančných inštitúcií (3)

Prednáška Oslobodenie Považskej Bystrice (3)

Šikovní piataci (3)

Súťaž "Milujem Považskú Bystricu" (9)

Zážitkové hodiny v Schloss Hofe (12)

Exkurzia Vodné dielo Gabčíkovo (6)

Majstrovstvá okresu v atletike (6)

Návšteva Vlastivedného múzea Považská Bystrica (5)

Regionálna výchova - 1.stupeň (24)

Míľa pre mamu (6)

Celoslovenské kolo výtvarnej súťaže – Portrét Ľudovíta Štúra (3)

Retro - hudobná výchova (6)

Slávik Slovenska - okresné kolo (1)

Návšteva Mestského úradu Považská Bystrica (15)

Deň Považskej Bystrice (3)

Biologická olympiáda (3)

Vychádzka do Manínskej tiesňavy - regionálna výchova (3)

Obhajoby ročníkových prác 8.D (11)

Obhajoby ročníkových prác 4.C (7)

Obhajoby ročníkových prác 7.D (12)

Obhajoby ročníkových prác 5.D (12)

Obhajoby ročníkových prác 6.E (15)

Obhajoby ročníkových prác 9.E (8)

Obhajoby ročníkových prác 2.D (6)

Obhajoby ročníkových prác 3.D (12)

Školské kolo obhajob ročníkových prác žiakov so VIN (12)

Deň matiek (21)

Obhajoby ročníkových prác 1.D (15)

papier (2)

Krajské kolo BALTIE 2015 (1)

DOMINO na krajskej súťaži v Novom Meste nad Váhom (6)

Zaujímavá hodina s fantasy literatúrou - 7.D (3)

Hviezdoslavov Kubín zo Bziniec pod Javorinou (3)

Divadelné popoludnie so súborom DOMINO (6)

Tvorivé dielne v POS (6)

3. ročník Logickej olympiády (5)

Stavanie mája (6)

Deň Zeme - 2.stupeň (21)

Čítanie s porozumením na hodine slovenského jazyka 4.C (3)

Hodina vlastivedy 2.D (12)

Hodina matematiky 1.D (9)

Deň Zeme - módna prehliadka (27)

Aktivity ku Dňu Zeme (7)

Šantenie deviatákov (5)

Naše úspechy (3)

Ekojarmok 2015 (15)

Deň Zeme - 1.stupeň (5)

Exkurzia Vodné zdroje (3)

Tematické dni Európske mestá - 7.D (9)

Tematický týždeň DIVY SVETA - 6.E (12)

Víkend bez rodičov - 1.C (9)

Divadlo Actores Rožňava - Ako Ondro peklo prekabátil (12)

Netradičné vyučovanie v obci Dohňany (12)

My real penfriend (3)

Zážitkové hodiny so psíkmi pod názvom Canisterapeuta (27)

Tvorivá jar 2.B (6)

3.kurz grafomotoriky (6)

Žiaci z 2.B v Kostoleckej tiesňave (9)

Týždeň MESIACA KNÍH (6)

Tvorivá dielňa vo Vlastivednom múzeu 5.D (6)

Tvorivé dielne 2.D - jar (6)

Marec - mesiac knihy 2.D a 6.E (3)

Minibasketbalové hry (5)

Tematický deň KNIHY (8)

Ďalší kurz grafomotoriky (11)

Zatmenie slnka (6)

Ako sme boli na poľovníckej výstave (6)

NAJ KNIHA (7)

Netradičná hodina obohatenia chemickými pokusmi (9)

3.D na horolezeckej stene (6)

Noc s Andersenom 2015 (9)

Vlasy, koruna krásy (6)

Svetový deň vody aj u nás v škole (4)

Netradičné hodiny nemeckého a anglického jazyka (12)

Beseda s pracovníkmi Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny (6)

Karneval 2015 (21)

Bábkové divadlá na hodine slovenského jazyka (4)

Týždeň vody v múzeu (4)

Netradičná hodina občianskej výchovy (5)

Lyžiarsky kurz 7.ročník (12)

Kurz grafomotoriky (6)

Netradičná hodina ruského jazyka (9)

Tvorivá dielňa - návrh obalu na knihu (8)

Portréty Ľudovíta Štúra (10)

Beseda s riaditeľom Slovenskej sporiteľne (1)

Profesia days (3)

Čítanie s Mrkvičkom (15)

Rozvíjanie finančnej gramotnosti žiakov 6.E a 2.D (5)

Základný plavecký výcvik 3.ročník (9)

Logická olympiáda 2014/2015 (12)

Kurz 1.pomoci (12)

2. miesto basketbalistov v okresnom finále (1)

Imatrikulácia prvákov 2014 (30)

Netradičná hodina telesnej výchovy na 1.stupni (6)

Super hodina techniky (3)

Divadlo Žilina (2)

Zápis detí do 1. ročníka (10)

Kreatívne popoludnie (6)

Vôňa Vianoc - tvorivé dielne (15)

Vianočná Viedeň 1 (9)

Na päťke dvere dokorán (12)

Vianočná Viedeň 2 (6)

Výroba vianočných pozdravov na hodine angličtiny a nemčiny (3)

Výzdoba školy (6)

Trojdňový pobyt v Rožňove pod Radhoštěm, Rožňovská olympiáda (12)

Vianočné patchworkové dielne (6)

Alternatívne vyučovanie v dielni MG ART galérii (3)

Súťaž v zdobení medovníkov (4)

Ako vidia svet opilci (3)

Vianočná pošta (2)

Vianočné trhy (12)

Ocenenie od ministra školstva (1)

VIANOČNÝ HIT (6)

Naši úspešní učitelia (1)

Exkurzia do PSL, a.s. (5)

Futbalový turnaj 2014 (6)

Tvorivé mikulášske dielne 6.E a 2.D (8)

Tvorivá dielňa 6.D a 2.B (6)

Svetový potravinový deň v znamení chutných nátierok (3)

Purple strings - koncerty na schodoch (3)

Preventívny deň 2014/2015 (8)

Výtvarná súťaž - Zober loptu nie drogy (5)

Tutanchamon (6)

Tvorivé dielne 2.D (5)

Zaujímavá hodina techniky (3)

Putovná výstava (3)

Naša návšteva partnerských škôl v Ostrave-Zábřehu a v Staškove (11)

Projektové vyučovanie na hodine dejepisu (3)

Tvorivé dielne 1.D (3)

Športové turnaje (9)

Exkurzia do Atlantis Centers a Bibiany (9)

Čaro jesene (3)

Deň jablka na 2.stupni (3)

Deň jabĺčka 2.C (5)

Beseda na tému vplyv fajčenia na mladý organizmus (2)

Beseda o duševnom zdraví (2)

Účelové cvičenie (6)

Divadlo Púchov (5)

Jeseň pani bohatá (6)

DEDIF 2014/2015 (6)

Noc výskumníkov 2014 (6)

Škola v lete (8)

Obhajoby ročníkových prác - školské kolo 2014 (9)

Vedecké konferencie (6)

Cestujeme vlakom 2014 - 1.ročník (6)

Návšteva partnerských škôl Ostrava-Staškov (15)

Najpočetnejší čitateľský maratón 2014 (12)

ŠKOLSKÁ AKADÉMIA 2014 (12)

1. miesto Za krajšiu Považskú Bystricu - televízna reportáž... (1)

Návšteva včelárskeho múzea 1.D a 1.C (6)

Kurz sebaobrany (4)

Domino 2014 (9)

Spolupráca piatakov s prvákmi - turistický krúžok (3)

Múzeum praveku v Bojniciach 25.3.2014 (3)

Návšteva slenného skanzenu vo Valašskej Belej 25.3.2014- výroba skla. (3)

Lyžiarsky výcvik 2014 (3)

Noc s Andersenom 5.D (5)

Považskobystrická latka (6)

Basketbalisti (3)

Postup basketbalistov do krajského kola (3)

Karneval 2014 (8)

Kurz prvej pomoci (8)

Zápis detí do 1.ročníka (5)

Víťazní basketbalisti (1)

Spolupráca so strednou školou (2)

Certifikáty z testovania Komparo - 8. a 9 ročník šk. rok 2013/2014 (3)

Vianočný koncert "veľkí malým" (6)

Výstava betlehemov (3)

Vianočný bazár 2013 (6)

Vianočné tvorivé dielne 2013 (4)

Spolupráca 4.A s CVČ (5)

Vianočné tvorivé dielne 4.B (6)

Interaktívna tabuľa (6)

Potravinový deň 2013 (6)

Zdobenie medovníkov 2013 (6)

Preventívny deň 2013 (6)

Návšteva SPŠ (2)

Volejbal dievčat (3)

Vianočný pozdrav (1)

Imatrikulácie (12)

Protidrogová výtvarná súťaž (3)

Koncert na schodoch (3)

Maľovanie s pieskom (12)

Prehadzovaná - školská súťaž (3)

Turnaj vo vyvíjanej (3)

Hainburg (9)

Na kolesách do školy (9)

Jesenná vychádzka detí (3)

Úspech v stolnom tenise (2)

Netradičný deň (6)

Koyšové Ladce (3)

Deň športu 1.stupeň (12)

Začiatok nového roka 2013/2014 (9)

Rozlúčkový večierok (3)

Slávnostné ukončenie školského roku 2012/2013 (6)

Futbalový turnaj (4)

Supertrieda 2012/2013 (1)

Ukážky dravých vtákov Sokoliarskeho dvora Zayferus (18)

Olympijský festival-diplomy (3)

Enviromentálny pobyt Bojnice (15)

Majstrovstvá okresu v atletike jednotlivcov a družstiev (4)

Pozvánka na Divadelno - filmový festival (1)

Súťaž: Biblia očami detí (6)

Kariérne poradenstvo 9. ročník, psychológ J.Karasová (3)

Krajské kolo Technickej olympiády (2)

Drotárska dielňa našich žiakov (4)

Beseda o doprave (6)

Karneval 2013 (21)

Maľba na hodváb (9)

Strieborní stolnotenisti (2)

Zo života 4.D (9)

Zimné radovánky (3)

Prekvapenie pre učiteľov (3)

Vianočná besiedka s rodičmi (5)

Obdaríme sa navzájom (3)

Náš mikulášsky deň (12)

Komparo (3)

Tvorivé dielne v Optyse (12)

Tematický deň - tekvice 3.D (18)

Tekvičky v 2.C (3)

Deň Jablka (9)

Dejepis - projekt Veľká Morava (6)

Pri koníkoch (9)

Interaktívna výstava hry a klamy (15)

Halloween (12)

Dopravné ihrisko 2.C (3)

Naši deviatáci dňa 4.12.2012 navštívili PSL, a.s. a SOŠ-strojnícku Považská Bystrica (2)

Cestujeme vlakom - Zaujímavosti (18)

Cestujeme vlakom - Ja a moji kamaráti (9)

Cestujeme vlakom do Žiliny (6)

Cestujeme vlakom - Najlepšia haluz (9)

Ochrana človeka a prírody 28.9.2012 (9)

Imatrikulácia prváčikov (6)

Európsky deň jazykov v Ostrave (21)

Volejbalový turnaj žiaci 9. ročníka & učitelia (21)

Minister školstva u nás na škole (21)

Najpočetnejší čitateľský maratón "Čítajme si..." (12)

Oceňovanie najúspešnejších žiakov (18)

Obhajoby ročníkových prác - školské kolo 2012 (18)

Dejepisná exkurzia do Považských Strojární a civilných úkrytov (9)

Školská akadémia 2012 (21)

Nábožensko-dejepisná exkurzia NITRA 2012 (9)

Tematický deň Uhly, o ktorých sa hovorí (9)

Tematický deň Safari (9)

Deň otvorených dverí (9)

Ihrisko snov (3)

Obloha na dlani (6)

Práce žiakov ku dňu Zeme (9)

Deň Zeme (6)

Veľkonočné tvorivé dielne 2. ročníka (9)

Ocenenie (1)

Tvorivé Vianočné dielne - spolupráca s I.stupňom (9)

Ocenenia (4)

Hodina tvorivého písania 6.E (12)

Hodina tvorivého písania 7.F (6)

Deň rozprávky v 5.D (12)

Lyžiarsky výcvik 7. ročník (12)

Naše divadelné predstavenie (12)

Deň jabĺčka (9)

Každý hlas sa počíta (6)

Medzinárodný deň jazykov (13)

O Slovensku po Slovensku (15)

Práce žiakov I. stupňa (6)

Púšťanie šarkanov (3)

Spolupráca ZŠ s MŠ (6)

Tematický deň VI.E - DIVY SVETA (8)

Deň športu 2013 (5)

Zápis detí do 1. ročníka 2011 (12)

Tematický deň Včera a dnes (3)

Výstava modelov policajtov (3)

Výrobky zo slamy (3)

Rozprávka Vianoc 2011 (3)

Vianočná tvorivá dielňa 2010 (12)

Život našej triedy (9)

Preventívny deň 18. novembra (12)

Literárna exkurzia (3)

Návšteva v TV JOJ (3)

Prevencia proti kriminalite (3)

Informatická súťaž iBobor (3)

Projekt Zdravý úsmev (6)

Deň zdravej výživy november 2010 (3)

Dopravná výchova so škôlkármi (3)

Imatrikulácia prvákov 2010 (15)

Kamenná zoo (18)

Mladí divadelníci v Londýne (6)

Pani Jeseň 2010 (3)

Výroba kostýmov rímskych bojovníkov (3)

Škola v prírode - Látky (9)

Začiatok šk. roka 2010/2011 (12)

Školská akadémia 2010 (12)

Obhajoba prác nadaných detí školské kolo (6)

Otvorenie železničného modelu (6)

OBHAJOBY PRÁC NADANÝCH DETÍ (3)

BESEDA S PREDNOSTOM STANICE (3)

OCENENIE UČITEĽOV (3)

Výroba korbáčov (3)

Beseda s Milanom Húževkom (6)

Veľkonočná výstavka (6)

Krajský titul v basketbale (6)

Oblastné kolo v basketbale chlapcov (6)

Zlatí basketbalisti (6)

Pretláčanie rukou (3)

Zápis prvákov 2010 (9)

Školský ples 2010 (9)

Film Nevšedný príbeh na všedný deň (9)

Výroba vianočných dekorácií (9)

Vianočný bazár pre Sammyho (6)

vianočné tvorivé dielne (9)

Tematický deň Návrat k prírode (12)

Vianočná výstava (9)

Volejbalový turnaj pedagógov (9)

Zdravé nátierky (12)

Hrnčiarske umenie Sone Zelískovej (9)

Preventívny deň (6)

Slávnostná imatrikulácia prvákov (18)

História našej rodiny (3)

Stolný tenis s paralympionikom Miroslavom Mitašom (9)

Výroba zdravých nátierok (3)

Naši prváci (7)

Výstava Zlatá jeseň na mestskom úrade (12)

Ramesh Kumar - Indické papierové umenie (9)

Práce žiakov a učiteľov I. stupňa s jesennou tematikou (9)

Rozlúčka s deviatakmi 2009 (6)

Návšteva Rožňova pod Radhoštěm (9)

Školská akadémia 2009 (15)

Mozaiky z uzáverov plastových fliaš (5)

Zdravá výživa - tvorivé dielne (3)

Fašiangy na chodbe (6)

Zdobenie veľkonočných medovníčkov (6)

Na zápise (9)

Rozprávkový deň v V.B (6)

Majstrovstvá okresu v basketbale - chlapci (12)

Vianočný bazár (9)

Zážitkové učenie formou rozprávky (3)

Vianočná tvorivá dielňa (3)

Pečenie medovníčkov (3)

Netradičný Mikuláš (6)

Mikulášsky deň (15)

Krst knihy Rozprávkové čítanie (6)

Naši žiaci na návšteve v partnerskej škole Ostrava - Zábřeh (12)

Elektronická kniha Cesta do praveku (9)

Škola v prírode 4.B, 4.E (12)

Zdravá výživa - 1. stupeň (9)

Škola v prírode 4.C, 4.D (10)

Jesenná výzdoba (13)

Október 2008 - zahraničná návšteva (35)

Beseda s účastníkom Šesťdňovej 2008 (13)

Školská akadémia (15)

Deň športu (3)

Návšteva Guadixu (3)

Noc s Andersenom (3)

Zápis prvákov (9)

Mikuláš v škole (3)

Škola pre Afriku (3)

Vianočná výzdoba (5)

Imatrikulácia prvákov (9)

Zdobenie medovníkov (6)

Keď sa učíme trochu inak (6)

Knižky v knižnici (6)

Týždeň vedy (12)

Preventívny týždeň (23)

Môj malý svet (9)

Deň zdravej výživy (2)

Školská akadémia 2007 (9)

Návšteva z Ostravy (6)

Školská akadémia 2006 (12)

Otvorenie multimediálnej učebne (6)

Naša škola (6)

Angličania a Španieli na škole (9)

Karneval (6)

Otvorenie jazykových učební (6)

Beseda s hokejistom Andrejom Meszárošom (3)

Divadelné predstavenie žiakov našej školy (6)

30. výročie školy (15)

ďakovný list (1)

chlapský deŇ (2)

akadémia (1)

Výsledky Testovania 9 - 2015 (3)

Výsledky Testovania 9 2011-2015 (2)

Termíny prázdnin šk. roka 2015/2016 (1)

ponuka krúžkov (2)

Úspech v stolnom tenise 2015 (3)

Okresné kolo technickej olympiády (4)

Graf hodnotenie Ineko (1)

Malý futbal – okresné kolo (1)


Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 13.12.2017

meniny má: Lucia

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka