Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Základná škola, Slovenských partizánov 1133/53, 017 01 Považská Bystrica

Vianočné prianie

  • vianočná pohľadnica.jpg


 

Aktuálne zo školy

O aktuálnom dianí v škole slúži stránka https://piatazs.edupage.org. Pre odkaz kliknite TU.


 
  • edupage.png


 

Prerušenie školského vyučovania 29.10. - 2.11.2018

29. 10. 2018 (pondelok) - riaditeľské voľno. Žiaci budú hromadne odhlásení z obeda.

30. 10. 2018 (utorok) - štátny sviatok 100. výročie prijatia Deklarácie slovenského národa

31.10. 2018 - 2. 11. 2018 - jesenné prázdniny

Nástup do školy po prázdninách je v pondelok 5. 11. 2018


 

Odhlasovanie zo stravy

Oznamuje všetkým zákonným zástupcom žiakov, že od 1.októbra je spustené odhlasovanie zo stravy cez konto v EduPage alebo cez mobilnú aplikáciu. Z obeda sa odhlasuje deň dopredu do 13.00 hodiny. Na pondelok sa odhlasuje v piatok do 13.00 hodiny. V prípade, že sa nestihnete odhlásiť, treba si prísť po obed do ŠJ od 11.30-do 13.30 h.


 
  • stravovanie.jpg


 

Skrátené vyučovanie

Milí rodičia,

v stredu 26.9.2018 bude na našej škole skrátené vyučovanie z dôvodu konania aktivít k Európskemu dňu jazykov. I.stupeň sa bude učiť prvé štyri vyučovacie hodiny. Po vyučovaní bude školský klub detí fungovať bez zmien. II.stupeň bude končiť 5.vyučovacou hodinou, t.j. o 12:25.


 

Plenárne a triedne ZRŠ

Vážení rodičia, pozývame Vás na Plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční 18.09.2018 o 15:30 v pavilóne "E" (v Herni). Po jeho skončení sa uskutoční triedne rodičovské združenie.

                                                                      PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Slávnostné otvorenie šk. roka 2018/2019

Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019 pre všetkých žiakov sa uskutoční 

                    3. septembra 2018 v pondelok o 9:00 za pavilónom B.

V prípade nepriaznivého počasia sa stretneme v jednotlivých triedach. Rodičom prvákov poskytnú potrebné informácie triedne pani učiteľky. Tešíme sa na Vás :-)

Obed bude vydávaný v dobe od 10:00 do 12:00 hod. 

V 1. ročníku otvárame triedu pre deti so všeobecno intelektovým nadaním.


 

Letné prázdniny

prázdninyZačínajú sa vytúžené prázdniny – čas, na ktorý sa všetci tešíme. Všetkým Vám želáme príjemné prežitie letných prázdnin. Dni plné slnka, oddychu a pekných chvíľ strávených s rodinou a kamarátmi.

Školské vyučovanie v novom školskom roku 2018/2019 začína 3. septembra 2018.


 

Super správa

Dňa 9. júna naša škola v Behu nádeje  z v í ť a z i l a!  Vďaka všetkým za podporu, spoločným úsilím sme to dokázali. Mnohí prekonali samých seba. Získali sme pre školu na nákup športových potrieb sumu 2 249 EUR. Sme radi, že sa v Považskej Bystrici organizuje  beh, ktorý nielen podporí školy, ale motivuje deti k telesnej aktivite. Dovidenia o rok.

 

https://www.zrniecka-pre-sny.sk/nase-projekty/beh-nadeje/5-rocnik-2018/vyhodnotenie-a-fotogaleria


 

Denný športový tábor

                        Bez názvu.png


 

Konzultácie

Vážení rodičia, škola ponúka možnosť konzultácii .v prvom júnovom týždni. V prípade záujmu, je potrebné kontaktovať príslušného učiteľa. Rozpis konzultácii nájdete TU.


 

Zápis do prvého ročníka

Milí rodičia budúcich prváčikov.
 

Zápis do prvého ročníka sa uskutoční 25. apríla 2018 od 14.00 do 17.00 hod a 26. apríla 2018 od 14.00 do 15.00 hod. K zapísaniu dieťaťa je potrebné priniesť jeho rodný list. Rovnako je potrebná účasť oboch rodičov.
 

Ak máte záujem, môžete už teraz prihlášku Vášho dieťaťa vyplniť elektronicky. Vytlačenú a podpísanú prihlášku od oboch rodičov prineste so sebou na zápis. Nebudete sa tak musieť na zápise zaťažovať vypisovaním papierov, ale v kľude si vychutnáte tento výnimočný deň.
 

Pre elektronickú prihlášku kliknite tu: http://piatazs.edupage.org/register/


 

Rodičovské združenie pre deviatakov

Dňa 26.3 2018 o 16.00 hod v multimediálnej učebni  sa uskutoční rodičovské združenie pre triedy 9.A a 9.B s výchovnou poradkyňou školy. Rodičia podpíšu prihlášky na strednú školu, prevezmú zápisný lístok. 

 

Dňa 27.3 2018 o 16.00 hod v multimediálnej učebni  sa uskutoční rodičovské združenie pre triedy 9.C a 9.D s výchovnou poradkyňou školy. Rodičia podpíšu prihlášky na strednú školu, prevezmú zápisný lístok.


 
Oznamy

Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% dane z príjmu za rok 2018

Milí rodičia a priatelia školy.vyhlasenie

Poteší nás, ak v tomto roku rozhodnete podporiť vzdelávanie a rozvojové aktivity v našej škole. OZ Rodičia a priatelia ZŠ Slovenských partizánov sú zaregistrovaným a oprávneným subjektom, o čom sa môžete presvedčiť na www.notar.sk zadaním IČO: 421 41 940.

Podrobnosti o poukázaní 2% nájdete tu               tlačivo 2%

Za podporu srdečne ďakujeme.

                                                                    PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Pozvánka na zasadnutie triednych dôverníkov

Zasadnutie triednych dôverníkov sa uskutoční v Utorok 23.01.2018 o 16,00 hod. v multimediálnej učebni školy.

 

                                                                   PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Poďakovanie

Milí rodičia, pedagogickí zamestnanci, žiaci. Prijmite moje poďakovanie za prípravu a realizáciu  vianočných trhov v našej škole.
V novom roku Vám želám veľa zdravia, životného optimizmu a radostných chvíľ  v škole, v rodine, s priateľmi.

                                                                      PaedDr. Iveta Štiborová, riaditeľka školy


 

Majstri Slovenska vo vybíjanej

S radosťou oznamujeme, že naši žiaci pod vedením Mgr. Zuzany Žídzikovej zvíťazili vo finále vybíjanej v kategórii mladších žiakov . Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

 


 

Vianočné trhy

Milí rodičia, starí rodičia a priatelia našej školy, srdečne Vás pozývame christmas-bells-10997512.jpgdňa 20.12. 2017 na tradičné Vianočné trhy, ktoré sa budú konať na prízemí v pavilónoch A a B v čase od 8.30 do 11.00.Príďte podporiť vaše deti a zároveň našu školu. Tešíme sa na Vás a vopred ďakujeme za pomoc pri pečení a zhotovovaní výrobkov do vianočných stánkov.


 

Oznam pre rodičov detí

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica, odbor sociálnych vecí a rodiny žiada rodičov detí, aby si prišli vyzdvihnúť tlačivá na posúdenie príjmu alebo potvrdenie o poberaní dávky v hmotnej núdzi na ÚPSVaR Považská Bystrica (2.poschodie, č. dv. 208) v termíne od 11.12.2017 do 10.01.2018.

Doklady z ÚPSVaR musia rodičia odovzdať do 10.01.2018 na Mestskom úrade, ekonomickom odbore, č. dv. 320.

V prípade, že rodičia nepredložia uvedené potvrdenia do stanoveného termínu, nebude im poskytnutá dotácia na stravu pre deti na mesiac február 2018.


 

Rodičovské združenie

Vážení rodičia deviatakov, pozývame Vás na rodičovské združenie s výchovnou poradkyňou školy za účelom informovanosti o možnostiach štúdia na stredných školách. Pre rodičov 9.DC triedy sa stretnutie uskutoční 27.11.2017 o 16.00 hod . v multimediálnej učebni školy. 

Pre rodičov 9.AB triedy 29.11.2017 , tiež o 16.00 hod. v rovnakej učebni.


 

Oznam pre rodičov - Beh nádeje 10.6.2017

Srdečne Vás pozývame na 4.ročník podujatia Beh Nádeje dňa 10. 6. 2017. Svojou účasťou by ste pomohli škole zvíťaziť. Víťazná škola dostane "Pohár Behu nádeje" A finančnú prémiu od sponzorov, ktorú by naša škola použila na vybudovanie multifunkčného ihriska. Poplatok za žiaka: 2eur. Poplatok za rodiča: 10 eur. V prípade záujmu odovzdajte návratku triednej pani učiteľka, aby sme mohli vypracovať štartovaciu listinu. Info: 5.ZŠ J.Jurkovičová, Z.Židziková a L.Péliová.


 

ZŠ Slovenských partizánov obsadila 3.miesto v rámci Slovenska v hodnotení kvality škol podľa INEKA

Agentúra Ineko opäť zostavila rebríčky NAJ, NAJ, NAJ škôl na Slovensku. Nové rebríčky súvisia s doplnením aktuálnych údajov za viacero sledovaných ukazovateľov na portál skoly.ineko.sk. Podľa dosiahnutých výsledkov našich žiakov sme obhájili neuveriteľné TRETIE miesto. Takéto skvelé umiestnenie ukazuje, že naša škola má nielen skvelých žiakov, ale aj kvalitných učiteľov a vedenie školy. čítajte viac..., +viac ...


 

Úspešný projekt na „Päťke“

chodníkV mesiacoch apríl – október sme v škole realizovali projekt Bezpečne pre zdravie v súlade s prírodou, aj vďaka finančnej podpore nadácie Pontis, z nadačného fondu Mobis. Podarilo sa nám získať 6000,- EUR.Hlavným cieľom projektu bolo zlepšenie životného prostredia v areáli školy a blízkom okolí. Podarilo sa nám zvýšiť bezpečnosť detí a členov komunity.  Doplnili sme  chýbajúce zábradlia, vysadili lipy veľkolisté, nektárodajné a peľodajné rastliny. Za najväčší prínos považujeme vybudovania chodníka so schodami, ktorý si nielen deti, ale rodičia veľmi pochvaľujú. viac...

       PaedDr. Iveta Štiborová, riad. školy


 

Elektronická žiacka knižka

Vážení rodičia, od septembra 2016 spúšťame projekt elektronickej žiackej knižky. Údaje budú priebežne aktualizované. Bližšie informácie sú k dispozícii u triednych učiteľov. Ďakujeme za trpezlivosť.


 

Ponuka krúžkov šk. roka 2016/2017

Vážení rodičia,
naša škola pripravila pre Vás pestrú ponuku  záujmovej činnosti. Vaše dieťa si môže uplatniť vzdelávací poukaz vydaný školou na ľubovoľný krúžok.  V prípade Vášho záujmu je potrebné vzdelávací poukaz vrátiť triednemu učiteľovi do 16.9. 2016.

ponuka krúžkov šk.roka 2016/2017


 

Cena riaditeľky školy

Na našej škole je tradíciou, že žiaci, ktorí sa zúčastnili na súťažiach a úspešne reprezentovali našu školu sú ocenení a zároveň sa každoročne udeľuje Cena riaditeľky školy. V školskom roku 2015/2016 boli ocenení títo žiaci: Eduard Mrug zo 6.D, Matúš Papšo z 8.D a Mária Mičeková z 9.D triedy. 


 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 19.2.2019

meniny má: Vlasta

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka