Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Školské akcie

Športové turnaje

            Novembrové dni patria už tradične v priestoroch ZŠ na Ulici slovenských partizánov nielen výuke. Spojené sú aj s viacerými aktivitami, ktoré majú jediný cieľ, upozorniť na nebezpečenstvo, ktoré so sebou prináša „priateľstvo“ s drogou.

            Výchovná poradkyňa Mgr. Monika Chalmovská už po niekoľkýkrát v spolupráci s naslovovzatými odborníkmi organizuje pre žiakov druhého stupňa viacero zaujímavých podujatí. Dve z nich už žiaci absolvovali. A ktoré konkrétne? 11. a 12. novembra  patrila telocvičňa v tejto škole podujatiam, ktoré mali rýdzo športový charakter. Preto pri organizácií turnajov v prehadzovanej či  vo vybíjanej oslovila výchovná poradkyňa nielen svoje kolegyne, telocvikárky – Mgr. Novákovú a Mgr. Žídzikovú, ale aj občianske združenie z Košíc, ktoré je známe po celom Slovensku propagáciou myšlienky – Zober loptu nie drogy.

            Obe novembrové popoludnia boli nabité športovou atmosférou, detským nadšením, smútkom z prehry, radosťou z víťazstva..., ale predovšetkým pocitmi, ktoré si odnášali všetci zúčastnení – perfektná réžia organizátorov prilákala do telocvične desiatky detí, prispela k utuženiu kolektívov a k spoznaniu, že lopta, nie droga zatiaľ víťazí.

 

             Turnaj vo vybíjanej sa konal medzi družstvami 5. a 6. ročníka. V 5. ročníku vyhrala 5.C trieda v rámci 6.ročníka vyhrala 6.B trieda. Zápas priateľstva medzi týmito  triedami skončil víťazne pre 5.C triedu.  Turnaj vo volejbale sa konal medzi družstvami 7. a 8. ročníka. V 7. ročníku vyhral tím 7.D triedy a v rámci 8. ročníka vyhrala 8.D trieda. Zápas priateľstva skončil víťazstvom pre 8.D triedu. Všetkým víťazom k ich športovým výkonom srdečne blahoželáme! 

 

                                 viac: fotogaléria


 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka