Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Školské akcie

Netradičné vyučovanie v obci Dohňany

Zážitkové učenie v 3.D triede nie je nič neobvyklé. Žiaci využili jeden slnečný aprílový deň a  hodinu prírodovedy, vlastivedy, obohatenia i telesnej výchovy strávili netradične v obci Dohňany.

Cieľom cesty autobusom bola návšteva starého mlyna z roku 1936, bol postavený na elektrický pohon, pričom elektrickú energiu vyrábali Francisciho turbíny. Voda bola privádzaná mlynským náhonom z Bielej vody. Múka sa tu mlela až do roku 2002. Dnes slúži ako múzeum pre tých, ktorých zaujíma práca a život našich predkov. Bolo to veľmi zaujímavé, poučné, žiaci počúvali a pozerali s otvorenou pusou. 

Odtiaľ naša cesta viedla k Rozhľadni Púchovskej doliny, ktorá je súčasťou náučného chodníka Tri skaly vo výške 651 m n. m. Má šesť poschodí a všetci tento výstup zvládli a tak prekonali svoj osobný výkon. Na vrchole ich čakal jedinečný pohľad na najvyššie pohoria a štíty slovenských hôr zo všetkých svetových strán.

Za dobré správanie v prírode si žiaci zaslúžili aj sladkú odmenu. V Púchove pri fontáne si zamaškrtili na dobrej zmrzline.

viac: fotogaléria


 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka