Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Školské akcie

3. ročník celoslovenského kola Logickej olympiády

 Mesto Prešov sa opäť stalo centrom nadaných žiakov z celého Slovenska. Do Prešova  - lokality Zelený breh na Sigorde sme pricestovali 21. apríla 2015, kde sa  účastníci  3. ročníka celoslovenského finálového kola Logickej olympiády mali možnosť navzájom sa spoznať, pozorovať nočnú oblohu ďalekohľadmi, alebo si aj oddýchnuť pri večernom filme.                                                    Príznačným pre tohtoročné celoslovenské finále Logickej olympiády intelektovo nadaných žiakov bolo 145 finalistov, čo je doposiaľ rekord v samotnej súťaži.Tohtoročné testovanie finalistov Logickej olympiády prebiehalo v dvoch testovacích kolách. Testovanie finalistov oboch súťažných kategórií sa realizovalo súbežne, pretože samotné úlohy pozostávali z rozdielnych typov úloh. Celkovo sa súťažiaci „popasovali“ s 20 úlohami, ktoré neboli zďaleka také ľahké, ako sa zdalo. Úlohy boli zamerané na logický úsudok, matematický úsudok, priestorový úsudok a verbálne myslenie. Prvoradým kritériom úspešnosti boli správne vyriešené úlohy, až pri rovnosti počtu bodov prišiel na rad počet bodov za ťažšie úlohy a napokon ušetrené minúty.
Našu školu veľmi úspešne reprezentovali 3 žiaci: Mária Mičeková, ktorá v celkovom hodnotení získala pekné 9. miesto v kategórii B. Olympiáda bola premiérou pre Adama Dodeka, ktorý sa v celkovom hodnotení  umiestnil na 51.mieste a taktiež pre Jakuba Jaroša, ktorý sa umiestnil na 57. mieste v kategórii A. Gratulujeme a ďakujeme za úspečnú reprezentáciu našej školy.

 

viac: fotogaléria
 


 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka