Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Školské akcie

HRAvo s Osmijankom

OsmijankoV piatok  1. apríla 2016 zavítala ku nám vzácna návšteva. Do našej školy nás prišiel potešiť a rozveseliť spolu s Osmidunčom Osmijanko z rozprávkovej knižky tety spisovateľky Kristy Bendovej.

Spolu s nimi aj veľkým kufrom  prišla aj pani Mirka Biznárová, ktorá ich spolu s knižkami a potrebnými rekvizitami sprevádza na putovaní za deťmi po celom Slovensku.

Pre našich prváčikov a druháčikov bolo pripravené zaujímavé divadelné predstavenie. Tretiaci a štvrtáci sa tešili z tvorivých dielní, spojenými  s inscenovaným čítaním. Dozvedeli sa, prečo sa dvadsať mačiek ocitlo  vo vreci a čo zažila sedemhlavá žirafa.

Zaujala nás tiež putovná výstavka kníh, ktoré Osmijanko doporučuje k veselému čítaniu. Všetky tieto aktivity nás povzbudili k ďalšej práce s knižkami. Veď čítanie je stále moderné a má svoj obrovský význam pre deti aj dospelých.

 

viac: fotogaléria


 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 19.7.2019

meniny má: Dušana

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka