Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Učitelia

Triedni učitelia

 Triedni učitelia  
1.AMgr. Zuzana Židziková  
1.BPaedDr. Sláva Chudovská  
1.CMgr. Magda Gachulincová  
1.DMgr. Jana Špindorová  
2.AMgr. Renáta Čelková  
2.BMgr. Zuzana Bošková  
2.CMgr. Eva Bošková  
2.DMgr. Michaela Dudoňová  
3.AMgr. Zuzana Karasová  
3.BMgr. Jana Dingová  
3.CMgr. Lubica Mejsnarová  
4.AMgr. Iveta Danková, PhD.  
4.BMgr. Beáta Záhumenská  
4.CMgr. Marianna Jancová Špániková  
5.AIng. Anna Kováčiková  
5.BMgr. Katarína Mutňanská  
5.CMgr. Mária Heinischová  
5.DMgr. Monika Chalmovská  
6.AMgr. Deana Nováková  
6.BIng. Kristína Fialová  
6.CPaedDr. Monika Slamková  
6.DMgr. Jakub Bielik  
7.AMgr. Anna Škultétyová  
7.BMgr. Alena Belásová  
7.CPaedDr. Dagmar Skladaná  
8.AMgr. Lenka Kľúčiková  
8.BMgr. Silvia Bazalová  
8.CIng. Katarína Gajdošíková  
9.AMgr. Martina Nováková  
9.BMgr. Margaréta Špániková  
9.CMgr. Dagmar Machničová  
9.DPaedDr. Eva Žibrúnová  

Netriedni učitelia

Mgr. Pavol Pepich, PhD.Mgr. Anna JurčišinováMgr. Jana Jurkovičová
Ing. Gabriela Panáčková MinarčíkováMgr. Mária MarenčinováPaedDr. Pavol Mičúch

Predmetové komisie 2018/2019

Predmetová komisiaVedúci PK
MZ 1. stupeňR. Čelková
MZ ŠKDL. Péliová
PK Jazyk a komunikáciaE. Žibrúnová
PK Cudzie jazykyK. Mutňanská
PK Matematika a práca s informáciamiM. Heinischová
PK Človek a prírodaA. Belásová
PK Človek a spoločnosťM. Marenčinová
PK Človek a svet práceM. Nováková
PK Umenie a kultúraL. Kľúčiková
PK VIN T. Zekanová

Vedenie kabinetov a odborných učební

KabinetUčiteľ
1.-2. ročníkĽ.Mejsnárová, Z.Karasová
3.-4. ročníkE. Bošková, S. Chudovská
Telesná výchova pre 1. stupeňZ. Židziková
ŠKDM. Vlniešková
Učebnice pre 1. stupeňI.Danková, B. Záhumenská
Učebnice pre 2. stupeňD.Machničová, S.Bazalová
Slovenský jazykD. Machničová
MatematikaA. Jurčišinová
GeografiaM. Špániková
DejepisM. Marenčinová
ChémiaA. Belásová
FyzikaP. Mičúch
BiológiaK.Fialová
Cudzie jazykyK.Mutňanská
Hudobná výchovaL. Kľúčiková
Telesná výchova, COP. Pepich
Výtvarná výchovaA. Škultétyová
Občianska výchovaD. Škrabáková
Pestovateľské práceM. Chalmovská
Žiacka knižnicaZ. Bošková
Učiteľská knižnicaZ. Bošková
Knižnica ŠKDD. Kocmundová
Počítačová učebňa UVT1Z. Rumanová
Počítačová učebňa UVT2M. Kališová
Počítačová učebňa UVT3M. Lehocká
Odb. učebňa výtvarnej výchovyA. Škultétyová
Multimediálna učebňa - cudzie jazykyA. Kováčiková
Odb. učebňa chémieA. Belásová
Jazykové laboratóriumK.Mutňanská
ŠPDI. Štiborová
PosilňovňaM. Nováková
DielneM. Chalmovská
Herňa ŠKDM. Vlniešková
TelocvičňaP. Pepich

Koordinačná činnosť

Výchovné poradenstvoM. Chalmovská
Environmentálna výchovaM. Špániková, S. Chudovská
Škola podporujúca zdravieA. Belásová, I. Danková
InformatizáciaM. Kališová
Projekt e-TwinningK. Gajdošíková
Školský vzdelávací programA. Kováčiková
Drogová prevenciaM. Chalmovská
Školský psychológM. Muráňová
Špeciálny pedagógB. Záhumenská

Vychovávateľky ŠKD

Vychovávateľky ŠKD 
Oľga MacháčováMgr. Lýdia Péliová
Alena JoklováDaniela Kocmundová
Mgr. Miroslava KuchárováMgr. Zdenka Rumanová
Božena BazalováMiroslava Vlniešková
Dana Sičáková 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 19.11.2018

meniny má: Alžbeta

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka