Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Školské akcie

Najpočetnejší čitateľský maratón 2014

Čitateľský maratón – Čítajme si 2014- už po tretíkrát aj v našej škole

 Vo štvrtok- 5. júna 2014 sa konal  už 7. ročník najpočetnejšieho detského čitateľského  maratónu na Slovensku s názvom ČÍTAJME SI... Organizátorom akcie je Linka detskej istoty pri SV UNICEF, ktorá aj týmto spôsobom reaguje na podnety detí z poradenskej Linky pre deti a  mládež 116 111.

Projekt ČÍTAJME SI má ambíciu posilniť aktivity, ktoré podporujú čítanie u detí, pretože pre rozvoj  osobnosti dieťaťa i mladého človeka má kniha nenahraditeľný význam.

V čítaní nás prišli povzbudiť aj tety knihovníčky Janka a Aďka z Považskej knižnice v Považskej Bystrici.

V tomto roku sa do akcie v našej škole zapojilo 226 detí zo všetkých tried na 1. stupni, čím sme  pomohli vytvoriť nový rekord  maratónu- 37.064 detí.

Cieľom tohto čitateľského maratónu je predovšetkým pritiahnuť deti ku knihe.Veríme, že sa nám podarilo otvoriť ďalšie srdcia detí ku knihám.

 

viac: fotogaléria


 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka