Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu vodorovná

Úspechy

Divadelný súbor DOMINO v školskom r. 2017/18

Po trojročnej prestávke opäť „ožil“ detský hudobno-dramatický súbor – DOMINO, ktorý sa prednedávnom predstavil na regionálnej prehliadke Rozprávkové javisko v kine Mier. Na spomínanej prehliadke sa okrem Domina predstavilo 6 súborov z púchovského i ilavského regiónu. A ako dopadlo DOMINO? Hra s názvom Ne-osamelá v podaní Domiňákov získala strieborné pásmo. A dve členky DOMINA – Karolínka Oselská a Natálka Filová, obe sa predstavili scénickými miniatúrami, postupujú do krajského kola. Domiňáci, blahoželáme!


 
  • RJ región (3).jpg

  • RJ región (7).jpg

  • RJ región (9).jpg

  • RJ región (10).jpg

  • RJ región (34).jpg

  • RJ región (35).jpg

  • RJ región (36).jpg


 

Úspechy v šk.roku 2014/2015

16. októbra 2014 sa mladšia časť detí zo súboru DOMINO zúčastnila tvorivých dielní, ktoré boli súčasťou podujatia, organizovaného POS v Považskej Bystrici – DEDIF.

Domiňáci pracovali v tvorivej dielni, ktorá bola zameraná na prácu s bábkami – marionetami a v tvorivej dielni, ktorej centrom bola dramatizácia a pohyb.

            Výsledok práce z tvorivých dielní prezentovali  veľmi úspešne spolu s ostatnými účastníkmi DEDIF-u dramatickými výstupmi na záver podujatia.

 

 


 

DEDIF 2014/2015

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

Úspechy Domina v šk. roku 2012/2013

 

Lucia Valachová obsadila v krajskej súťaži Rozprávkové javisko v kategórii miniatúry  pekné 3. miesto. 

 

Súbor Domino v krajskej súťaži Hviezdoslavov Kubín v kategórii detské divadlá poézie obsadilo 3. miesto. 

Gratulujeme!


 

Dňa 16. 3. 2012 sa v DK Púchov konala opäť regionálna prehliadka Rozprávkové javisko. Predstavili sa na nej štyri divadelné súbory a 5 scénických miniatúr. Súbor Domino sa divákom i porote predstavil hrou Zhavranení na námet ľudovej rozprávky Traja zhavranení bratia. Porota mu udelila 3. miesto s odporúčaním postupu na krajskú prehliadku, ktorá sa uskutoční 18. 4. 2012 v kine Mier v Považskej Bystrici. Tu sa predstaví so scénickou miniatúrou Boco aj členka súboru Rebeka Jurčacková, ktorá sa umiestnila vo svojej kategórii tiež na 3. mieste.


 

Naše divadelné predstavenie

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

Elektronická žiacka knižka

Školský klub detí

Naše logo

Internetová päťka

TESTY ALF - vstup

Školská hymna

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

Počasie


webygroup

Úvodná stránka